На цих вихідних з командою поїхали в відрядження на Схід, в рамках якого успішно виконали гуманітарну місію та провели декілька зустрічей з нашими колегами з інших регіонів, а саме:
01.03.2024
Передали генератор, рідке мило та засоби особистої гігієни харківському окремому розвідувально-диверсійному підрозділу ГУР МО “KRAKEN”.
Разом із представниками Київської міської молодіжної ради @kiyvrada.youth зустрілися з представниками Харківської молодіжної ради @khmgs та обговорили майбутні спільні проєкти.
02.03.2024
Відвідали міста Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ та Курахове.
Передали генератор та засоби особистої гігієни 109-й окремій бригаді територіальної оборони.
Передали генератор і засоби особистої гігієни 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді.
03.03.2024
Спільно з Київською міською молодіжною радою провели міжрегіональну зустріч з молоддю Полтави. На зустрічі обговорили співпрацю та роботу у сфері молодіжної політики.
За час відрядження мені вдалося відвідати прифронтові території близькі до лінії зіткнення, але навіть там життя продовжує тривати і наші Захисники та Захисниці боронять Батьківщину кожної хвилини.
Разом до перемоги, підтримуйте ЗСУ!
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-05_20-06-11-1024x768.jpg)
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_16-14-45-1024x768.jpg)
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_16-15-13-1024x768.jpg)