10 лютого Київська міська молодіжна рада за ініціативи РРС “Лідер” Солом’янського району провела захід «Майбутнє Міста в Наших Руках: День в КМР»
Було запрошено понад 100 школярів з 10 районів міста, які працювали у 4 групах разом з депутатами Київради: Дмитро Білоцерковець, Васильчук Вадим, Вікторія Муха, Ольга Чайка, прописували свої ідеї та проєкти для покращення життя молоді.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся член Керівної ради Спілки молодих державних службовців України Василь Орищук.
“Ми впевнені, що у наш час молодь грає ключову роль у формуванні суспільства, і наша участь у соціально-політичному житті міста є невід’ємною складовою успішного розвитку Києва. Тож нехай цей захід стане подальшим кроком активної участі молоді у формуванні майбутнього нашого міста.” – зазначив Василь Орищук.
Захід пройшов за підтримки Спілка молодих державних службовців України та БФ “УКРАЇНСЬКА ДУМКА”.
🇺🇦 Молодь діє в серці нашої країни
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426538170_122133967088046852_3230038483402232622_n-1024x680.jpg)
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426501462_122133967118046852_8582349696161960021_n-1024x690.jpg)
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426495160_122133967172046852_3748365508469855340_n-1024x639.jpg)
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427882924_122133967184046852_5647001622614409409_n-1024x665.jpg)
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426564994_122133967196046852_4980000757553857143_n-1024x653.jpg)
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426508707_122133967106046852_2512117996004819285_n-680x1024.jpg)