Голова НАДС Наталія Алюшина відзначила голову Миколаївського обласного осередку Спілки молодих державних службовців України Артема Кривцова пам’ятною медаллю Національного агентства України з питань державної служби “30 років Державній службі України”.
Даною медаллю відзначають кращих державних службовців України, які мають особливі досягнення перед країною і суспільством.
Пишаємось нашими спілчанами та працюємо на Перемогу!
До успіху – разом! !
![](https://smdsu.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/391721598_742639327906698_3789453627389014906_n-1-865x1024.jpg)