9 травня 2026 року в м. Києві відбулась Моделі «Європейський курс молоді» з нагоди Дня Європи.
Захід відбувся у стінах Київської міської ради та став дієвим майданчиком для залучення молоді до обговорення європейського курсу України та участі молоді в ухваленні рішень.
Учасники Моделі працювали в сесійній залі, формували власні позиції, дискутували, пропонували рішення та голосували через систему «Рада», відтворюючи реальні механізми представницької демократії.
До заходу також долучилися представники Київської міської державної адміністрації, депутатського корпусу Київської міської ради, Спілки молодих державних службовців України, молодіжних організацій та активної молоді столиці.
До успіху – разом! 🇺🇦


