29 листопада 2025 року в м. Києві відбувся Міського корпоративного акселератора інноваційної діяльності, реалізований Департамента промисловості та розвитку підприємництва КМДА.
На Demo Day команди молодих розробників представили практичні інструменти для підвищення ефективності міських комунальних підприємств. Роботу команд оцінювало поважне журі, до складу якого увійшли науковці, підприємці, практики міського управління,експерти, члени Спілки молодих державних службовців України.
За підсумками акселератора були нагороджені учасники, чиї рішення журі визначило найбільш дієвими та корисними для міських підприємств.
До успіху – разом! 🇺🇦



