Спілка молодих державних 
службовців України

Перспективи молоді на державній службі обговорили в Мінмолодьспорті

Робоча зустріч між представниками Міністерства молоді та спорту України та Спілки молодих державних службовців України відбулась 19 грудня.

Участь у заході від Мінмолодьспорту взяли заступниця Міністра Марина Попатенко та директорка департаменту молодіжної політики Ірина Бєляєва.

У ході зустрічі учасники обговорили питання двосторонньої співпраці щодо популяризації державної служби серед молоді та заохочення молоді йти працювати в органи влади різних рівнів.

«Молоді люди мають право брати участь у демократичних структурах і процесах нашого суспільства. Вони мають право бути почутими і приймати свої рішення з питань, що будуть впливати на них та їхнє життя. Саме тому одним із пріоритетних завдань Мінмолодьспорту вже багато років поспіль є створення та підтримка інструментів, що сприятимуть залученню молоді до державної служби», — зазначила Марина Попатенко.

«Ми створені, щоб голос молоді на державній службі був почутий. Наші бажання — це розвиток та самореалізація молоді, в тому числі в державних органах. Заради цього ми об’єдналися та готові до партнерства з різними органами влади», — зазначили представники Спілки.

Зазначимо, що за даними репрезентативного соціологічного дослідження «Становище молоді України – 2021», однією з найпопулярніших професій серед молоді, яка дає можливість досягти успіху в житті, є державна служба. Зокрема 15,6% молодих людей виявили бажання бути державними службовцями. Відтак професія «державний службовець» за результатом відповідного дослідження посіла п’яту сходинку за популярністю професій серед молоді.